close

checkingidin – Keyifle Takip Edeceğiniz Türkiye’nin 10 Kadın Gezgini

8 Mart sabahı, uyandım ve instagramı açıp etiketlendiğim bir fotoğraf olduğunu gördüm. Bir fotoğrafım repost edildi herhalde diye düşündüm, bir gülümseme geldi istemsizce, mutlu oldum. Sonra baktım fotoğraf benim değil. Aşağıdaki yazıyı okudum.

Gülümseme şeklinde gelmiş olan o mutluluk yerini çok daha büyük duygulara bıraktı. Yanaklarım kızardı, şaşırdım, hiç beklemiyordum çünkü, gerçekten çok ama çok sevindim böyle bir listede adımı görünce. Heyy daha instagram postundayız, yazıya da bak ama di mi ? Silkelendim ve yazıyı açtım, fotoğrafımızı ve adımı görünce önce bir gurulandım, yazıyı okudum, ve ne kadar da güzel anlatmıştılar diye geçirdim aklımdan 🙂 Amma da abarttın haa diyebilirsiniz, olabilir valla ilk defa böyle bir yerde benden bahsedilmiş, emek verdiğim blogum değer görmüştü, bundan daha güzel bir mutluluk olabilir miydi ?

checkingidin.com gezginlerin elinden çıkmış çok güzel bir site, uçak ve otel aramalarınızı burdan yapabilir, pratik şehir rehberlerine göz gezdirebilir hatta blog’larında yer alan hafta sonu planlarını uygulayabilirsiniz.

Yazıda çok sevdiğim arkadaşlarım da var, tanımadığım ama sonradan severek takip ettiklerim de, bence buralara kadar gelip bu yazımı okuyorsanız kesin onları da severek takip edersiniz 🙂

Şimdi siz yazıyı merak etmişsinizdir, o zaman sizi yazıya ışınlayalım 😉

Keyifle Takip Edeceğiniz Türkiye’nin 10 Kadın Gezgini