close

Hakkımda

profil2

Balayı tatilimiz için Benelux-Paris turu yapmamızla başladı aslında bütün gezi serüvenim, yurtdışı gezilerine olan korkumu yendikten sonra zaten ardı arkası kesilmedi…

Seyahatlerim esnasında, anılar biriktirmeye ve gerek çektiğim fotoğraflarla gerekse aldığım nesnelerle bu anıları ölümsüzleştirmeye başladım. Bulut Misali’ne can vermemin en büyük sebebi de bu aslında, hem bana hatıra olsun hem de okuyanlara fikir versin..

Peki Neden Bulut Misali ? Ordan oraya geziyorum, bazen turistik, bazen iş seyahati, bazen sadece bir kahve, bir yemek için… En sevdiğim renk mavi, en sevdiğim manzara da gökyüzü olunca, Bulut Misali’nden daha güzel bir blog adı olamaz diye düşündüm. Umarım sevmişsinizdir ..

Tuğçe kimdir derseniz de ? Odtü, Matematik Bölümü mezunu bir yazılımcıdır kendisi, yeni teknolojileri, kod yazmayı, seyahat etmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi, merak etmeyi, fotoğraf çekmeyi ve kitap okumayı çok sever.

Sitenin banner çizimi için gerçekten çok emek sarf eden Burcu Baraner‘e çok teşekkür ederim.. Instagram hesabı için tık tık.. Kişiye özel çalışmalarını görmek için tık tık..